poniedziałek, 24 września 2018

Zorganizuj czas swojemu dziecku i wybierz zajęcia pozaszkolne

Język francuski, lekcje baletu czy może karate? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna 29 i 30 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na targi zajęć pozalekcyjnych.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkół językowych Studio Bonjour, Empik, Naczyńscy, Happy Kids oraz Masterlang, a także szkół tańca Snake Dance, Rewia Akcent i Społecznej Szkoły Baletowej. Swoją ofertę zaprezentują również: szkoła karate Uechi-Ryu, Forma Fitness, szkoły prowadzące zajęcia rozwojowe dla dzieci - Ana Kids i Brainobrain, a także agroturystyki i firmy organizujące wycieczki – Ogończyk Travel, Mamuno i Zagroda Edukacyjna Stefanówka. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb.

Dodatkowo podczas akcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach, animacjach oraz zabawach organizowanych przez wystawców. Nie zabraknie warsztatów tanecznych i plastycznych, a także konkursów z nagrodami. Najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna zawalczą o puchar w turnieju tenisa stołowego oraz zmierzą się w turnieju szachów szybkich. Uczestnicy wydarzenia obejrzą również ciekawe występy taneczno-wokalne.

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 29 i 30 września w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne w godzinach od 11:00 do 18:00, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz