wtorek, 18 września 2018

forBET Włókniarz Częstochowa - tańsze bilety na mecz o brązowy medal


Trwa promocja adresowana do kibiców forBET Włókniarz Częstochowa, dzięki której bilety na nadchodzący mecz o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski 2018 można kupować taniej o 10 zł. Wystarczy skorzystać z mPay – darmowej aplikacji na telefony komórkowe.
 

Aplikacja mPay zapewnia szybki dostęp do biletów na mecze Włókniarza Częstochowa. Kibice mogą kupować je w każdym miejscu i o każdej porze dnia, bez konieczności stania w kolejkach, posiadania gotówki czy udawania się do tradycyjnego punktu sprzedaży. Rozwiązanie pozwala też dokonywać wielu innych płatności życia codziennego, np. regulować należność za parkowanie czy kupować bilety komunikacji miejskiej.

Bilety na niedzielny mecz Włókniarza z Betard Spartą Wrocław kosztują 50 zł (normalne) i 40 zł (ulgowe). Ceny w aplikacji są takie same, jak w innych punktach sprzedaży, ale dzięki trwającej obecnie promocji kibice mogą liczyć na duże oszczędności. Aby otrzymać rabat w wysokości 10 zł, wystarczy skorzystać z  mPay i dokonać zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Z promocji można korzystać wielokrotnie, np. kupując bilety dla znajomych lub członków rodziny. W ramach jednej transakcji można jednak dokonać zakupu tylko 1 promocyjnego biletu.

Jak kupować bilety o 10 zł taniej?

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka „Bilety sport” i wybrać bilet normlany lub ulgowy. W kolejnych krokach należy wybrać jedną z dostępnych metod płatności kartą, np. „mPay Wallet”. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay. Innym sposobem jest skorzystanie z opcji „Masterpass portfel elektroniczny” i dokonanie płatności za pomocą dowolnego portfela, np. „Masterpass by Mastercard”.

Jak i gdzie okazywać bilety do kontroli?

W momencie zakupu wejściówki zostają automatycznie zapisane w telefonie i nie trzeba ich drukować. W dniu meczu wystarczy okazać je w jednym z punktów skanowania mobilnych biletów, które znajdują się obok wejść na stadion od ul. Orlik-Ruckemanna oraz od ul. Marysia. Aby to zrobić, wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i wybrać zakupiony bilet. Czynność tę można wykonać nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Jak podłączyć kartę płatniczą?

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl.

Jak pobrać aplikację mPay?

Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.

Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz