piątek, 28 września 2018

Spektakl Teatr Piasku Tetiany Galitsyny w Częstochowie

ZNANA HISTORIA MALOWANA 
PIASKIEM, ŚWIATŁEM I NA WODZIE


TEATR PIASKU 

TETIANY GALITSYNY
MAŁY KSIĄŻĘ


Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Już 30 października 2018 r. o godzinie 18:30 w Sali Filharmonii Częstochowskiej!


Teatr Piasku Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni programu "Mam Talent", wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).

Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.

Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

„Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w takim widowisku, ale czasami lubię obejrzeć je w telewizji. Jeśli mam iść do teatru to tylko do https://teatrszekspirowski.pl gdyż cenie sobie bardzo dobra sztukę. Zresztą za każdym razem odnajduję tam repertuar taki który mi najbardziej pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. W teatrze https://teatrkomedia.pl/ mają odbyć się świetne premiery i spektakle po wakacjach. Koniecznie musicie sobie zerknąć sobie, bo uważam, że warto pojechać i sprawdzić grę aktorską na żywo.

  OdpowiedzUsuń
 4. A co powiecie na spektakle w teatrze https://teatrszekspirowski.pl/ ? Sprawdźcie sobie, co będzie w najbliższym czasie i może akurat uda się Wam zdobyć bilety na interesujący program. Warto chodzić do teatru, ale niestety wiele osób zapomina o takiej formie rozrywki.

  OdpowiedzUsuń