piątek, 11 stycznia 2019

Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną! Zapraszamy na niesamowite widowiska dla dzieci.

 Już w marcu w Częstochowie czekają nas niesamowite  spektakle dla dzieci!

Teatr Baniek Mydlanych „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa” 


Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!

- Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

Zanurzcie się do świata dzieciństwa i radości całą rodziną!

9 marca 13.00 , Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury
„Dziwactwa mistrza Bulbasa” to zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie wiosennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe tournée po Polsce! 
Tym razem z urzekającym profesorem i jego uczniami spotkają się mieszkańcy Częstochowy Szczecina, Gdyni, Gdańska, Białegostoku oraz Warszawy.
Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej! 

To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ! 

Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!


***********

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny,

czyli FUNNY BALLS SHOWAgencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych
i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością!

Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! 

Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się 

z nami!

29.03.2019 (pt) 10:00, 

Filharmonia Częstochowska


Więcej na: https://pankoncert.pl/event/balonowe-show-czyli-funny-balls-show/

*
Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka!
 A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?
 Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony
z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, 
w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów 

w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

Polecamy na: https://czest.info/Teatr-Baniek-Mydlanych-oraz-FUNNY-BALLS-SHOW

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz