wtorek, 15 stycznia 2019

Wypróbuj lacrosse! – zajęcia sportowe dla dzieci

Wraz z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyzwania! 19 stycznia mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna poznają tajniki gry w lacrosse, sprawdzając szybkość, celność i kreatywność. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lacrosse jest uznawany przez wielu badaczy za pierwszy amerykański sport narodowy. Ta zespołowa gra jest rozgrywana na trawiastym boisku i polega na umieszczeniu za pomocą specjalnej, trójkątnej rakiety piłki w bramce przeciwnika. Dyscyplina jest uznawana za pierwowzór hokeja na lodzie, dlatego z pewnością przypadnie do gustu fanom tego zimowego sportu.

Mali sportowcy odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna 19 stycznia spróbują swoich sił w grze w lacrosse, sprawdzając przy tym swoją celność, szybkość i kreatywność. Zawodnicy będą mieć do dyspozycji specjalne rakiety do lacrosse, baner i bramki celnościowe oraz miękką piłeczkę. Gra będzie rozgrywana na specjalnej, zielonej wykładzinie przypominającej murawę boiska. Dobra zabawa gwarantowana!

Atrakcje sportowe odbędą się 19 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz