środa, 10 stycznia 2018

Poznaj historię Króla Mrozu

Czy radość w Krainie Wiecznego Zimna jest możliwa, a Królowa Śniegu może mieć dobre serce? Spektakl dla dzieci, choć nie zmrozi krwi w żyłach to przeniesie widzów do niezwykłej, skutej mrozem krainy, gdzie wszystko może się zdarzyć. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza 14 stycznia na bezpłatne przedstawienie o zimowej tematyce.

Tegoroczna zima nie daje się we znaki zmarzluchom, ale dla tych, którzy nie pamiętają srogich mrozów przygotowano specjalne przedstawienie o iście zimowej tematyce. Widzowie zobaczą historię młodej dziewczyny, która została porwana do Krainy Wiecznego Zimna. Tam, w zamku groźnego Króla Mrozu, wbrew swojej woli ma panować jako Królowa Zima. Przerażonej dziewczynie uda się uciec z uwięzi, ale w drodze czeka ją wiele przygód i ciekawych zdarzeń.

Czy serca wszystkich mieszkańców Krainy Wiecznego Zimna są skute lodem? Czy da się odwrócić losy zamarzniętego królestwa? Główna bohaterka napotka wielu mieszkańców, którzy opowiedzą jej o swoich potrzebach i lękach, a napotkany w lesie Święty Mikołaj doradzi, jak może zamienić smutek w radość i panować, jako dobrotliwa władczyni.

Cyklicznym teatrzykom w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przez cały rok będzie towarzyszył konkurs dla dzieci z ciekawymi nagrodami. Maluchy mają za zadanie zebranie jak największej liczby pieczątek na specjalnej ulotce oraz stworzenie rysunku z ulubioną postacią bajkową. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie liczby pieczątek oraz walorów swojego malunku, a rozstrzygniecie konkursu odbędzie się na koniec roku kalendarzowego.


Teatrzyk pt. „Na dworze Króla Mrozu” odbędzie się 14 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Przedstawienie zostanie odegrane dwukrotnie o godz. 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz