wtorek, 23 października 2018

XIII edycja targów budowlanych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Zainteresowanych budową domu, remontem czy aranżacją wnętrz Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na Targi budowlane i wyposażenia domu. Wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 października zgromadzi specjalistów i znane marki z segmentu budowy i wystroju domu. Wstęp bezpłatny.

XIII edycja Targów Budowlanych i wyposażenia wnętrz to doskonała okazja do zaplanowania remontu lub budowy domu od podstaw. W weekend 27 i 28 października odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą mogli zapoznać się z ofertą znanych marek z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje z zakresu budowy i aranżacji wnętrz.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentują producenci pokryć dachowych, kominków, schodów, drzwi, ogrodzeń, a także instalatorzy i serwisanci pieców, pomp ciepła czy kotłów. Wśród wystawców znajdą się m.in.: Kominki Jurajskie, Heat Home, Eco Strus, Solgro, Dachprojekt, Majerowie, Kotły Patrzyk, Kas-mont, Schody Słota, Kotrem, Granirex, a dodatkowo firma Volkswagen. Wybrani przedstawiciele będą dopasowywać dane rozwiązania do budynku i przygotują kosztorys montażu. Wszyscy zainteresowani zaczerpną informacji z zakresu odnawialnych źródeł energii, zastosowania granitów oraz najnowszych trendów wyposażenia domu, mieszkania oraz ogrodu.

Targi budowlane i wyposażenia wnętrz odbędą się 27 i 28 października w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne od godz. 10.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz