czwartek, 4 października 2018

Olimpiada. Weź to na warsztat!

Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną na warsztaty, które w atrakcyjnej i przystępnej formie umożliwią sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej polskiego kina. 
Uczestnicy zajęć będą ćwiczyć badawcze spojrzenie na dzieła sztuki filmowej i artystyczne plakaty dostępne w serwisie GAPLA. Zajęcia prowadzą Wędrujący Filmoznawcy Filmoteki Szkolnej.

Warsztaty odbędą się 10 października 2018r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie, ul. Ogińskiego 13a, w godz. 10:00-14:00.
Udział w zajęciach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji. 
Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.nina.gov.pl/olimpiada-wez-to-na-warsztat_pl/

Rejestracja na 3. Olimpiadę Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej trwa do 29 października 2018 r. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Literatura na ekranie: adaptacje i przyliterackość filmu”. Na laureatów czekają akredytacje na festiwale filmowe, miejsca na kierunkach kulturoznawczych i filmoznawczych wyższych uczelni w całej Polsce oraz stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej. 
Szczegóły: www.fn.org.pl/olimpiada

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej jest finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Edukacji Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego: Robert Jaczewski, olimpiada@fina.gov.pl, tel. (22) 182 47 63

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz