wtorek, 14 listopada 2017

Andrzejkowe warsztaty, sportowe zmagania i teatrzyk, czyli weekend w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Kreatywne animacje, sportowa zabawa, teatrzyk edukacyjny czy też andrzejkowe warsztaty? 
Każdy maluch znajdzie coś dla siebie w weekend 18 i 19 listopada w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Mali goście poznają kulturę hawajską, wezmą udział w licznych zabawach andrzejkowych, „zanurkują” wśród kolorowych piłeczek oraz przeniosą się w teatralny, pełen przygód świat. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!


Podczas sobotnich warsztatów z cyklu „Palcem po mapie” mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna przeniosą się na Hawaje i poznają ciekawostki związane z kulturą wysp. Kreatywne animacje pozwolą dzieciom poczuć na własnej skórze gorący klimat dalekiego kraju Pacyfiku. W programie przewidziano wiele atrakcji i ciekawych zabaw, takich jak warsztaty robienia hawajskich girland na szyję czy konkurs z rozpoznawania owoców egzotycznych. Maluchy będą mogły wypróbować swoich sił w tańcu hula oraz zmierzą się w biegu z kokosem, przejściu pod liną limbo oraz… w kokosowych kręglach! Wspólnymi siłami wybudują wulkan i będą świadkami eksperymentu erupcji. Aloha!

Fani sportowych zmagań i szalonej zabawy również znajdą coś dla siebie. W pasażu galerii powstanie wielki dmuchany zamek wypełniony kolorowymi piłeczkami. Wszyscy chętni „zanurkują” w suchym, kulkowym basenie, a do tego będą mieć okazję zmierzyć się w kreatywnych grach podłogowych oraz konkursach ze słodkimi nagrodami.

Zmęczone kreatywnymi zabawami i sportowymi zmaganiami dzieci będą mogły odetchnąć podczas teatrzyku, który opowie historię wiejskiej kotki. Znudzona życiem na wsi bohaterka wyruszy na wielką, pełną przygód wyprawę do Warszawy. Po drodze przyda się zdrowy rozsądek i znajomość zasad bezpieczeństwa na drodze. Z pomocą bohaterce przyjdzie przyjaciele oraz mali widzowie, którzy dodatkowo dowiedzą się, m.in. jak przechodzić przez ruchliwą drogę oraz gdzie szukać pomocy w razie niebezpieczeństwa, gdy brak w pobliżu rodziców i opiekunów.

W niedzielę 19 listopada maluchy wezmą udział w warsztatach andrzejkowych. Uczestnicy zabawy własnoręcznie ozdobią drewniane figurki czarnych kotów na szczęście, wykonają magnesy na lodówkę z wybranym znakiem zodiaku, a także udekorują świece za pomocą plastrów pomarańczy, cynamonu, anyżu czy ziarenek kawy. Podczas andrzejkowego spotkania nie zabraknie również tradycyjnych zabaw i wróżb z laniem wosku przez dziurkę od klucza czy wróżeniem przyszłości ze skórki jabłka.

Atrakcje z cyklu „Palcem po mapie” oraz „Rodzinnych spotkań ze sportem” odbędą się 18 listopada w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Kreatywne animacje odbędą się w godzinach 14:00-17:00, basen z piłeczkami będzie dostępny od godz. 12:00 do 18:00, natomiast teatrzyk rozpocznie się o godz. 17:00. Andrzejkowe warsztaty odbędą się 19 listopada od godz. 11:00 do 17:00. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz