wtorek, 12 marca 2019

Fitness na wiosnę! – zajęcia sportowe dla dzieci

Wiosnę witamy w fitnessowym stylu, a więc na stacjonarnych rowerach, minitrampolinach, z hantlami i skakankami w dłoniach! 16 marca mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą ćwiczyć formę przed nadejściem sezonu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Ruch to zdrowie, każdy Wam to powie! Pożegnanie zimy i rychły początek wiosny warto świętować w sportowym duchu, wyzwalając przy tym endorfiny. Kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem” w Centrum Handlowym Auchan Poczesna będzie poświęcone zajęciom fitness, a wśród atrakcji znajdzie się kilka rodzajów zabaw.

Uczestnicy spotkania będą mieli do dyspozycji sprzęt sportowy, który uatrakcyjni zajęcia. W pasażu galerii staną rowerki stacjonarne, minitrampoliny oraz ergometry do wiosłowania dla dzieci. Maluchy będą mogły skorzystać również z ciężarków, małych hantli, skakanek, pachołków i innych fitnessowych gadżetów. Będzie się działo!

Atrakcje sportowe odbędą się 16 marca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy
Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz