piątek, 1 marca 2019

Nowa Toyota Rav4 do wygrania w każdym M1!


Już dziś, w piątek, 1 marca startuje dwudziesta druga edycja Loterii Centrów Handlowych M1. Tym razem do wygrania jest najnowsza odsłona Toyoty Rav4.

Jak można ją wygrać? 

Wystarczy w ciągu jednego dnia za minimum 100 zł zrobić zakupy w którymkolwiek z centrów handlowych M1, wypełnić kupon i wrzucić go do urny, a w dniu losowania pojawić się w centrum.

Łączna wartość nagród do zdobycia to ponad 1 000 000 zł! Poza samochodami, w puli nagród znajdują się również zakupowe vouchery o wartości 1000 złotych każdy.Finałowe losowanie odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia.

Loteria promocyjna rozpocznie się w każdym z Centrów Handlowych M1 już w najbliższy piątek, 1 marca, i potrwa do soboty 6 kwietnia. Nagrodą główną jest dziewięć samochodów Toyota Rav4 o wartości ponad stu dziesięciu tysięcy zł każdy oraz 27 voucherów po 1000 zł do wydania w M1.

To już dwudziesta druga edycja naszej flagowej loterii. Trudno w to uwierzyć, ale gdybyśmy ustawili wszystkie wylosowane do tej pory samochody jeden za drugim, utworzyłby się ponadkilometrowy korek!
Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy zrobić zakupy, wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Każde wydane 100 zł to jeden los, a im ich więcej, tym większe szanse na wygraną
” – mówi Urszula Porębska, Dyrektor ds. Marketingu METRO PROPERTIES - organizatora loterii.

Finałowe losowanie nagród odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godzinie 16:00 na parkingu przed każdym z centrów M1. Aby odebrać wylosowaną nagrodę, konieczna jest obecność podczas finału.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz