poniedziałek, 25 marca 2019

Niebieskie stworki w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

„Hej smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” - zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 31 marca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędzie się bezpłatny teatrzyk dla dzieci.

Dalsza część przygód smerfów przeniesie małych widzów do świata pełnego przygód, gdzie wszystko może się zdarzyć. Maluchy pomogą bohaterom wyjść obronną ręką z opresji, mimo że na ich drodze stanie bezwzględny Gargamel i jego kot Klakier. Czy sympatycznym stworkom uda się wybrnąć z tarapatów i przechytrzyć wroga? Tego już 31 marca dowiedzą się dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna.

Interaktywne przedstawienie jest dopasowane do wieku przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego widzów, którzy mogą aktywnie wziąć udział w akcji, pomagając bohaterom oraz dołączając do wspólnych śpiewów i tańców. W spektaklu zastosowano trzy zmieniające się scenografie, dzięki czemu przedstawiane przygody trafiają do wyobraźni małych widzów.

Teatrzyk odbędzie się 31 marca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Przedstawienie zostanie odegrane dwukrotnie, o godz. 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz