poniedziałek, 11 lutego 2019

PupiLove TargiJuż w niedzielę 24 lutego odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można kupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów.

Zapraszamy do Pawilonu Wystawowego Muzeum Częstochowskiego na terenie Parku Staszica (Parking Pod Jasną Górą - wjazd od ul. 7 Kamienic).

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków. Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.
PupiLove Targi w Częstochowie to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będziecie mogli odwiedzić stoiska ok. dwudziestu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Częstochowie zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Częstochowie odbędą się w niedzielę 24 lutego w Pawilonie Wystawowym Muzeum Częstochowskiego na terenie Parku Staszica (Parking Pod Jasną Górą - wjazd od ul. 7 Kamienic).

Imprezę możecie odwiedzić od godziny 10:00 do 18:00.

Zabierzcie swojego pupila i koniecznie odwiedźcie PupiLove Targi!

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy na takich targach jeszcze nie miałem okazji być, gdyż w mojej okolicy niestety nie są one organizowane. Ja różnego rodzaju akcesoria jak i kosmetyki kupuję w sklepie https://sklep.germapol.pl/ i dzięki temu wiem, że mój pies jest bardzo zadbany. Przecież pielęgnacja zwierzaka jest bardzo ważna.

    OdpowiedzUsuń