wtorek, 12 lutego 2019

Weź udział w walentynkowej zabawie i uwiecznij swoją miłość!

W Dniu Świętego Walentego w Centrum Handlowym Auchan Poczesna na zakochanych czekają słodkie niespodzianki. Aby je zdobyć, trzeba wykonać zadanie nietuzinkowej pary bohaterów – pięknej damy i niezwykle wysokiego dżentelmena. Dodatkowo zakochani będą mogli uwiecznić swoje uczucia na fotografii. Zabawa trwa od godziny 13:00 do godziny 19:00.

Już w najbliższy czwartek 14 lutego zakochane pary będą świętować walentynki. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza do udziału w wyjątkowej zabawie. W pasażu galerii handlowej na zakochane pary będzie czekała para szczególnych bohaterów. Będzie ich można bez trudu zauważyć, gdyż jeden z bohaterów będzie poruszał się na szczudłach.

Bohaterowie będą mieli dla zakochanych zadanie. Ta zakochana para, która przekona kolorowych bohaterów o sile swojego uczucia świątecznym całusem, otrzyma słodki upominek. Piękna dama i niezwykle wysoki dżentelmen będą zachęcać gości do wspólnej fotografii. Ta będzie z pewnością oryginalną pamiątką walentynkową.

Walentynkowe atrakcje czekają w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy w czwartek 14 lutego w godzinach 13:00 – 19:00.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz