czwartek, 24 maja 2018

Włókniarz Częstochowa w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Już 26 maja Centrum Handlowe Auchan Poczesna odwiedzą zawodnicy popularnego klubu żużlowego Włókniarz Częstochowa. W programie m.in. pokaz motocykli, konkursy z nagrodami i spotkania z profesjonalnymi żużlowcami. Wstęp bezpłatny!

Żużel jako dyscyplina sportowa znajduje fanów nie tylko wśród mężczyzn, lecz również kobiet i dzieci w różnym wieku. Już w sobotę 26 maja goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieli okazję do spotkania i rozmowy z zawodnikami popularnego klubu Włókniarz Częstochowa, wśród których znajdą się seniorzy i juniorzy. Fani sportu i motoryzacji obejrzą 2 motocykle żużlowe, które staną w pasażu galerii.

Będzie można wziąć również udział w konkursach i quizach związanych z żużlem, w których do wygrania będą gadżety klubu Włókniarz Częstochowa, m.in. koszulki i szaliki. W pasażu galerii stanie również punkt sprzedaży biletów na niedzielny mecz forBET Włókniarza Częstochowa z drużyną Get Well Toruń w ramach VII rundy PGE Ekstraligi.

Atrakcje żużlowe odbędą się 26 maja w godz.: 11:00-13:00 w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz