środa, 2 maja 2018

INSPIRACJE 2018 - wyróżnienie dla firmy Mebin

Firma MEBIN - wiodący producent mebli z drewna litego otrzymał wyróżnienie w kategorii sypialnia za kolekcję Diuna w konkursie INSPIRACJE 2018! ****
Prosta w wyrazie, elegancka, wykonana z naturalnych materiałów i bardzo oryginalna – taka jest Diuna, nowoczesna kolekcja mebli do salonu i jadalni. Meble o charakterystycznym designie budzą emocje, intrygują. Miękka, subtelna linia wzornicza z motywem fali stwarza ciekawy efekt łagodnych kształtów i płynnych przejść, jak gdyby esencją stabilnej formy był ruch. Wrażenie fali zostało podkreślone przez dopełniające się kolory – okleiny frontów w wybarwieniu venge i lśniącej lakierowanej czerni wstawek. 
Diuna jest kolekcją na wskroś nowoczesną – w przeszklonych bryłach zastosowano dekoracyjne, praktyczne oświetlenie LED z włącznikiem dotykowym, a drzwi i szuflady szafek, witryn i komód zostały wyposażone w wygodny system otwierania push to open. Kolekcja o frontach z litego drewna, w okleinie z czereśni amerykańskiej posiada rozbudowany program brył, między innymi: witryny i witrynki, komody, szafki, regał, narożny barek obrotowy, a także meble do kącika telewizyjnego – 2 warianty szafek oraz paneli TV. Na uwagę zasługuje także piękne biurko, które wraz z kilkoma elementami: podwójną wysoką witryną ze szkłem, komodą i niskim stolikiem z pufami nadaje się idealnie do umeblowania reprezentacyjnego gabinetu czy kancelarii.
 Oferta stołów stwarza wybór dla każdego pomieszczenia – klasyczny, rozkładany będzie świetnym rozwiązaniem do dużego salonu lub jadalni, z kolei ławostół z funkcją podnoszenia i rozsuwania blatu sprawdzi się zarówno w pokoju o większej, jak i mniejszej powierzchni.

Diuna to meble wyjątkowe – dzięki nim zaaranżowane wnętrze roztoczy szczególny urok, dostarczy estetycznych wrażeń, nie pozostawi obojętnym.

*****

Nagrody i Wyróżnienia INSPIRACJE zostały wręczone 12 kwietnia 2018 r. podczas Laboratorium Dobrej Marki w Villi Foksal w Warszawie. Nagrodę w imieniu firmy Mebin odebrała pani Justyna Kułakowska.
Konkurs INSPIRACJE 2018 jest organizowany przez Świat Rezydencji oraz Wydawnictwo Koncept. Do rywalizacji zgłoszono produkty w 11 kategoriach, które oceniało profesjonalne jury, złożone z architektów i projektantów wnętrz, współpracujących z magazynem Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów. 
Tytułem INSPIRACJE 2018 zostaływyróżnione najciekawsze produkty z branży wyposażenia wnętrz oraz aranżacji otoczenia domu.

Gratulujemy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza