środa, 27 grudnia 2017

Rozpocznij NOWY ROK z Filharmonią Częstochowską

31.12.2017, godz. 20.00 Sala koncertowa 
 
KONCERT SYLWESTROWY z SOPRANISSIMO 

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej 
Adam Klocek - dyrygent 

SOPRANISSIMO: Joanna Horodko, Agnieszka Adamczak, Agnieszka Sokolnicka 

Sopranissimo to trzy śpiewaczki operowe, które własny talent, pracowitość i umiejętności połączyły w niezwykły muzyczny koktajl urody, wspólnej pasji i harmonii. Każda z nich ma na swoim koncie znaczące sukcesy i pokaźny dorobek artystyczny. Tercet z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii wykona najsłynniejsze arie operowe, operetkowe i przeboje musicalowe w różnych, czasem zaskakujących i nowatorskich aranżacjach.

Cena biletów: od 100 zł do 180 zł (w zależności od miejsca)

*****

07.01.2018, godz. 18.00 Sala koncertowa 

KONCERT NOWOROCZNY „ŚWIAT WALCA” 

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej 
Katarzyna Dondalska – sopran 
Adam Klocek – dyrygent 

Katarzyna Dondalska należy do grona najwybitniejszych wirtuozów sopranowej techniki koloraturowej we współczesnej wokalistyce, przez Barbarę Bonney nazwana „ósmym cudem świata”. Artystka wraz z Orkiestrą Filharmonii zaprezentuje najpiękniejsze walce, m.in.: walc z „Romea i Julii” Gounoda, „Miłość to niebo na ziemi” z operetki „Paganini” Lehara, „Moon river” oraz „The Sweetheart Tree” Henry’ego Mancini oraz „Libiamo” z „Traviaty” Verdi’ego. 

Cena biletów: 95 zł (normalny), 80 zł (ulgowy), 60 zł (UTW) 

******


21.01.2018, godz. 16.00 Sala koncertowa 
MADAGASKAR - musicalowa przygoda  
wystąpią: Artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu
Roztańczony musical dla dzieci i rodzin. Spektakl powstał na podstawie pełnometrażowego filmu animowanego, wielkiego hitu wytwórni DreamWorks. 
Lew Alex, żyrafa Melman, zebra Marty i hipopotamica Gloria mają dość życia w zamknięciu. Pewnego dnia Marty, zafascynowany snującymi skomplikowane plany ucieczki pingwinami, wspólnie ze swoimi kompanami postanawia uciec z nowojorskiego zoo. Uciekinierzy zostają złapani, ale za karę władze ogrodu zoologicznego postanawiają wysłać ich do Afryki. Pośrodku oceanu klatki wypadają za burtę pokładu, a zwierzęta lądują na egzotycznej wyspie, gdzie rządzi Król Julian i jego zwariowana ferajna. 
Autorami muzyki są George Noriega i Joel Someillan, zdobywcy nagrody Grammy, a libretta Kevin Del Aguila. Publiczności zostają zaprezentowane takie hity jak „I like to move it”, „Wild and free” czy „Best friends” w polskim przekładzie przygotowanym specjalnie na zamówienie Teatru Muzycznego w Poznaniu.  

Cena biletów: 100 zł (dorosły), 85 zł (dziecko)

*****
_____________

Kasa Filharmonii tel.: 795 451 438 czynna poniedziałek-piątek 09.00-19.00 oraz w miejscu koncertu na godzinę przed rozpoczęciem
Sprzedaż i rezerwacja biletów online www.filharmonia.com.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza