czwartek, 7 grudnia 2017

Filharmonia Częstochowska zaprasza na Czwartkowe Wieczory z Chórem Collegium Cantorum

W każdym zakątku świata Święta to wyjątkowy, rodzinny czas przepełniony miłością i magią. Wszędzie jednak obchodzone są nieco inaczej, z własnymi wyjątkowymi tradycjami i niezwykłymi kolędami i pieśniami.
Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum przybliży swojej publiczności wyjątkowe utwory ludowe, pieśni i piosenki świąteczne, które zaskarbiły sobie miejsce w sercach ludzi na całym świecie. Będzie klasycznie, jazzowo, rozrywkowo, kolędowo, ale przede wszystkim bardzo, bardzo świątecznie!

Śpiewy i tradycje Bożonarodzeniowe

Wystąpią:
  • Soliści i Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum
  • Janusz Siadlak - dyrygent, prowadzenie koncertu

****

Śpiewy i Tradycje Bożonarodzeniowe z całego świata to pierwszy w tym sezonie Czwartkowy Wieczór z Chórem Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum.

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem "Śpiewy i Tradycje Bożonarodzeniowe" odbędzie się on w sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej, a to znaczy, że bilety są ponownie dostępne w sprzedaży on-line i w Kasie Filharmonii Częstochowskiej!


***

KONKURS! 
WYGRAJ ZAPROSZENIE!

Każdy, kto do 12 grudnia przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem: "Collegium Cantorum" w temacie,  weźmie udział w losowaniu zaproszeń.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza