poniedziałek, 25 lutego 2013

Kobiecość po prostu! Ladies Night w Cinema City ma już rok!


Kolejne – marcowe – spotkanie Ladies Night w Cinema City upłynie pod znakiem naturalnego piękna, pielęgnacji i kobiecych atutów, które przykuwają uwagę mężczyzn! Ladies Night ma już rok, dlatego tę edycję świętować będziemy z rozmachem! Od marca przez kolejne 3 edycje będzie można wziąć udział w grze o wspaniały sportowy samochód! Spędź kobiecy wieczór razem z Cinema City, a być może to Ty staniesz się szczęśliwą posiadaczką tego wyjątkowego auta! Święto kobiet rozpocznie się już 7 marca, o godzinie 19:30 w kinach Cinema City w całej Polsce.
Specjalnie dla wszystkich Pań, Cinema City jak zawsze przygotowało wiele atrakcji. Nie zabraknie cennych porad od kosmetyczek i wizażystek pomagających odkryć kobiece atuty oraz oczywiście – wielu prezentów! Poczuj się pięknie z Cinema City i dowiedz się na co zwracają uwagę mężczyźni!
Tego wieczoru na uczestniczki Ladies Night czekać będzie również przedpremierowy pokaz filmu „Trener bardzo osobisty” z hollywoodzkimi gwiazdami w rolach głównych! Zobacz perypetie odnoszącego sukcesy sportowca i przekonaj się czy uda mu się je osiągnąć także w życiu osobistym.
„Ladies Night kolejny raz wkracza do kin Cinema City. Po sukcesie, jakie kobiece spotkania odnosiły przez cały rok, przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji! Tym razem po raz pierwszy Panie będą mogły wygrać samochód! Nie zabraknie, oczywiście porad ekspertów, upominków oraz tradycyjnie już – przedpremierowego pokazu. Zapraszamy na film „Trener bardzo osobisty” z plejadą hollywoodzkich gwiazd w rolach głównych. Ta zaskakująca i wprawiająca w dobry nastrój komedia romantyczna z pewnością da wszystkim paniom zastrzyk pozytywnej energii! – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.
Partnerami marcowej odsłony Ladies Night są: Hyundai, Pachnąca Szafa, Oriflame, Persil, Nescafe, Knoppers, Zott Smakija oraz Radio Planeta.
Kolejna edycja Ladies Night wystartuje 7 marca o godzinie 19:30 w Cinema City Częstochowa Jurajska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz