poniedziałek, 11 czerwca 2018

Festyn Integracyjny "WRZOSOWIAK" w SP 53

Festyn Integracyjny "WRZOSOWIAK" , który odbył się w piątek 8 czerwaca pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowyw Szkole Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Częstochowie przy ul. Orkana już za nami.

Jak co roku świetna atmosfera, występy uczniów, mnósto dobrej energi sprzyjały wspólnej zabawie i szerokiej intergracji wśród mieszkańców i gości.

Degustacja smakowitości w kawiarence i wspólne grillowanie oraz kosztowanie kuchni polowej cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych.

Część artystyczna w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 53 i klas gimnazjalnych umilały przybyłym popołudniowy relaks wśród zanajomych.

Miłośnicy sportu mieli szansę na wypróbowanie swych sił w licznych zawodach sportowych: lekkoatletycznych, rozgrwkach piłki nożnej, ręcznej, w kręglach i wielu innych.

Uczniowie w ramach akcji "Galeria Najlepszych" odebrali podaczas Festynu liczne nagrody i dyplomy, na które pracowali cały rok.

W trakcie trwania festynu z okazji Dnia Dawcy Szpiku Kostnego oraz/lub komórek macierzystych można było zarejestrować się jako potencjalny dawca Szpiku

Loteria fantowa, zamki i zabawki dmuchane, kule wodne, kiermasz prac uczniów, również klas integracyjnych, liczne stoiska z produktami gospodarstw ekologicznych, bookcrossing, różnorodne pokazy między innymi łazika marsjańskiego Politechniki Częstochowskiej, samochodów terenowych i zabytkowych, Policji, Straży Pożarnej, Aeroklubu Częstochowskiego to niektóre z atrakcji umilających to piękne, czerwcowe popołudnie.

Serdecznie zapraszamy już w przyszłym roku!

http://czest.info/FESTYN-INTEGRACYJNY-WRZOSOWIAK2018


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz